12003/114
Frants Vester Pedersen (f. 1934, d. 2010)
Landskab med huse. Sign. F. Vester.P. Olie på lærred. 80×60. Rammemål 91×71.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag