1805/556
Anders Moseholm (f. 1959)
“Even Though he had a helmet”. Sign. på bagsiden Anders Moseholm 2014. Olie på lærred. 85×35. U.r.
Moderne kunst og design, 30. januar 2018
Vurdering
Hammerslag