2104/​569

Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)

“Exposition de Litographies, Collection Mourlot”. Usign. Litografisk udstillingsplakat i farver. Trykt hos Mourlot, Paris. Bladstørrelse 75×53.

Nogle enkelte minimale håndteringsmærker. Synligt tape. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 26. januar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag