2436/574
Mie Olise Kjærgaard (f. 1974)
“Kaskade”. Sign. monogram med titel på bagsiden. Olie på lærred. 100×100.
Vurdering
1161221 | ||
106779 | ||
1161221 | ||
893114 | ||
1161221 |