2014/132
Obo af mørkt træ. Mærket Noblet Paris, 6058. I tilhørende transportkasse med ekstra rørblade. L. 60.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage. Samlestykke med krakeleriger. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Slitage på kasse, især på hjørnerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud