Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Komposition fra mappen “Det Genskabte Køkken”. Sign. Per Kirkeby 80, 107/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 41 × 63.
Litteratur: Wivel nr. 16.9.
Undersøgt i ramme. Original stand.
10 bud
880748 | ||
983540 (Autobud) | ||
880748 | ||
983540 | ||
880748 (Autobud) | ||
983540 | ||
880748 (Autobud) | ||
806575 | ||
880748 | ||
806575 |