1703/586
Ørnulf Opdahl (f. Norge 1944)
“Saudehern”. Sign. Opdahl, 4/80. Litografi i farver. Lysmål 38×38.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag