12039/31
Ovalt piedestalskab af mahogni, front med låge bag hvilken hylder. 19. årh.s begyndelse. H. 141.
Enkelte ridser og mærker. En af de øverste tynde lister er gået lidt fra i højre side.
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud