2132/​814

Dansk møbeldesign

Cirkulært spisebord af teak med udtræk og profileret kant. H. 75. Diam. 121.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Minimale finérafslag ved samling på midten. Tillægsplader medfølger ikke.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

500 kr

Hammerslag

420 kr

10 bud

(Autobud) 420 kr
400 kr
(Autobud) 320 kr
300 kr
(Autobud) 210 kr
200 kr
(Autobud) 65 kr
60 kr
55 kr
50 kr