2132/​814

Dansk møbeldesign

Cirkulært spisebord af teak med udtræk og profileret kant. H. 75. Diam. 121.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Minimale finérafslag ved samling på midten. Tillægsplader medfølger ikke.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

500 DKK

Hammerslag

420 DKK

10 bud

(Autobud) 420 DKK
400 DKK
(Autobud) 320 DKK
300 DKK
(Autobud) 210 DKK
200 DKK
(Autobud) 65 DKK
60 DKK
55 DKK
50 DKK