2132/814
Dansk møbeldesign
Cirkulært spisebord af teak med udtræk og profileret kant. H. 75. Diam. 121.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Minimale finérafslag ved samling på midten. Tillægsplader medfølger ikke.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud