2142/7526
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
Blindebillede. Sign. Kvium 94, 4/92. Litografi i farver. Bladstørrelse 58×50.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud