2119/359
Et par kinesiske halvrunde borde af elmetræ. 20. årh. H. 83. B. 83. D. 39. (2)
Proveniens: Erik Brandt
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud