309/12
Armbånd af knyttet snor med perler af forgyldt sølv prydet med facetslebne sorte og klare sten samt perler af blodsten og agat. Justerbar.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Tvangssalg, 28. april 2014
Vurdering
Hammerslag
40 bud