1949/​8695

Russisk ikon forestillende helgen, forgyldt oklad. Tempera på træ. 19. årh. 95×45.

Mindre aldersslitage, bl. a. ridser og mærker.

Russisk tema, 5. december 2019

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag

7.500 DKK

7.500 DKK
7.000 DKK