2124/891
Carl Fagerlund (f. 1915, d. 2011)
Carl Fagerlund. Tre store væglamper af messing og glas. Udført hos Orrefors, Sverige. H. 40. (3)
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
24 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||