2032/​4554

1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret 13 Dec. 1935 med 35 stk. 20 øre, rød + 1 stk. Thiele 1 kr. orange, stemplet “Landsfogeden i Nordgrønland” med krone + rødkridt krydsannulleringer

Frimærker, 9. august 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK