2413/7539
Klara Lilja (f. 1989)
“Uden titel”, 2017. Sign. Klara Lilja samt dateret. Lertøj dekoreret med rosa, grøn og hvid glasur. H. 15,5.
Original stand.
Samtidskunst, 26. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
36 bud