2023/2006
Herrearmbåndsur af guld og stål. Model Constellation “Double Eagle”, ref. 1213.30.00. Quartz med dato cal. 1680. Lys urskive med forgyldte visere og timemarkører. Original lænke af guld og stål med foldespænde. Omkreds ca. 20 cm. Urets diam. 38 mm. 2007.
Omega æske og certifikater medfølger.
Fremstår med alders- og brugsspor, herunder overfladiske ridser. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 3. juni 2020
Vurdering
Hammerslag