12109/273
Empire kommode af mahogni prydet med intarsia, let buet front med fire skuffer. 19. årh. H. 82. B. 82. D. 48.
Brugsslitage. Uden nøgle
Kunst, antikviteter & design, 4. marts 2021
Vurdering
Hammerslag