2423/​2

Queen Anne spillebord af mahogni. Plade med filt. England, 18. årh.s begyndelse. H. 74. B. 72. D. 36.

Restaureret. Filt fornyet.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?