2434/1327
“Clic Clac H” armring af palladiumbelagt metal og mørkeblå emalje. B. 2 cm. Indvendig diam. ca. 6 cm.
Original æske og smykkepose medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Enkelte lette ridser. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
10 bud
1081978 | ||
859498 | ||
1034812 | ||
915591 (Autobud) | ||
1034812 | ||
915591 (Autobud) | ||
1034812 | ||
915591 | ||
1081978 | ||
896810 |