1709/​200

Armensk tæppe i klassisk kaukasisk Shirvan/Lesghi design. 20. årh.s slutning. 253×150. BEMÆRK VENLIGST BEGRÆNSET EFTERSYN: Fredag 31.3. kl. 10–17. Lørdag 1.4. kl. 10–14. Mandag 3.4. kl. 10–17. PLEASE NOTE LIMITED VIEWING: Friday 31st of march. 10am - 5pm. Saturday 1st of april. 10am - 2pm. Monday 3rd of april. 10am - 5pm.

Dette emne handles i fuldmoms

Mindre hak ved ene kant.

Ældre malerier og møbler, 27. februar 2017

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag