2445/​209

Oval, tunget bakke af glas med forgyldt dekoration 24×33 cm, samt facetteret bæger H. 10 cm Diam. 9 cm, 19. årh. (2)

Aldersrelaterede spor.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Dette emne er udgået