2120/1079
Lasse Winsløw (f. Viborg 1911, d. 2006)
Stående kvindelig model. Sign. L. Winsløw. Olie på lærred. 122×50.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 18. maj 2021
Vurdering
Hammerslag