12141/169
Italiensk kommode af nøddetræ, front med tre skuffer. Rokoko form, 20. årh. H. 75. B. 65. D. 35.
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag