12141/​169

Italiensk kommode af nøddetræ, front med tre skuffer. Rokoko form, 20. årh. H. 75. B. 65. D. 35.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021

Vur­dering

800–1.000 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK