2119/173
Christian Benjamin Olsen (f. Odense 1873, d. Frederiksberg 1935)
En stille dag på Middelhavet med sejlskibe og en kano. Sign. Chr. Benjamin Olsen. Olie på lærred. 29,5×39,5.
Behov for rensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
43 bud