903/​456

Ingálvur av Reyni (f. Tórshavn 1920, d. s.st. 2005)

Udsigt over bygd ved fjord, Færøerne. Sign. I. av Reyni 65. Olie på lærred. 70×95.

Malerier, skulpturer og lydoptagelse med John Lennon, 28. september 2021

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag

50.000 DKK