2417/20
Nyrokoko etagere af guldstafferet nøddetræ med fire hylder, dekoreret med beslag af bronze, cabriole ben. 19. årh. H. 101. B. 52. D. 36.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag