2431/​269

Nyrokoko konsol af rigt udskåret og forgyldt træ, prydet med rocailler, blomster og bladværk, plade af marmoreret træ. 19. årh. H. 87. B. 80. D. 42.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Fra i Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?