2431/269
Nyrokoko konsol af rigt udskåret og forgyldt træ, prydet med rocailler, blomster og bladværk, plade af marmoreret træ. 19. årh. H. 87. B. 80. D. 42.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Fra
i
Vurdering