2426/647
Anders Pehrson (f. 1912, d. 1982)
“Bumling”. Standerlampe af messing. Udført hos Ateljé Lyktan, Åhus. H. 132.
Brugsslitage. Mindre ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
296282 (Autobud) | ||
920935 | ||
296282 |