1925/​1518

Løve på spring. Figur af udskåret, patineret hardwood. Bali, 20. årh. H. 138.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afslag.

Varia, 20. juni 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag