2006/286
Et par barokform alterstager af tin, balusterformede stammer på trepas fodstykker. Sydeuropa 19. årh. H. 60 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. februar 2020
Vurdering
Hammerslag