2439/112
Vilhelm Kyhn (f. København 1819, d. Frederiksberg 1903)
Landskab med bevoksning nær Hjuleberg, Sverige. Sign. monogram, Hjuleberg 25/6 74. Olie på lærred. 26×35.
Behov for rensning.
Vurdering
852751 |