12103/154
Hjalmar Westerdahl (f. København 1890, d. 1969)
To kompositioner med huse. Sign. HjW. Olie på lærred. Rammemål 92×74 og 90×74. (2)
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag