12005/155
Christian VIII spisebord af birketræ med udtræk, drejede ben af ant. mahogni. 19. årh.s midte. H. 77. Diam. 127.
Intet at bemærke. Alm. brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 30. januar 2020
Vurdering
Hammerslag