2048/​515

Lise Malinovsky (f. København 1957)

“2 bier”. Sign. på bagsiden Lise Malinowsky. Olie på lærred. 47×60.

Moderne kunst og design, 24. november 2020

Vur­dering

12.000–15.000 kr.

Hammerslag

16.500 kr.

14 bud

16.500 kr.
16.000 kr.
15.500 kr.
(Autobud) 15.000 kr.
14.500 kr.
(Autobud) 14.000 kr.
13.500 kr.
(Autobud) 13.000 kr.
12.500 kr.
(Autobud) 12.000 kr.
11.500 kr.
(Autobud) 11.000 kr.
10.500 kr.
10.000 kr.