12141/69
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Komposition. Fra kunstmappen “Grafik og Lyrik”. Sign. CHP 44 Litografi. Udgivet af Carit Andersen, København.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag