12040/​76

Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)

Komposition. Sign. Krøjer 2000, EA 9/25. Litografi. Lysmål 45×34. Rammemål 62×50.

Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK