12040/76
Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)
Komposition. Sign. Krøjer 2000, EA 9/25. Litografi. Lysmål 45×34. Rammemål 62×50.
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag