2004/77
Gustaviansk spejl af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 167. B. 63.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag