2004/​77

Gustaviansk spejl af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 167. B. 63.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag