1822/1526
Empireform bouillotte lampe af forgyldt bronze, base af grønbroget marmor, skærm af bemalt metal. 20. årh. H. 41 cm.
Aldersrelaterede spor.
Varia, 31. maj 2018
Vurdering
Hammerslag