2051/9009
Nederlandsk maler, 17. - 18. årh.
En tulipan. Usigneret. Vandfarve på papir monteret i passepartout. Bladstørrelse 15,8× 6,9.
Let gulnet. En svag fold i nedre højre hjørne. Undersøgt i ramme.
Old masters, 14. december 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud