2426/656
Erik A. Frandsen (f. Randers 1957)
To kompositioner. Begge sign. EA Frandsen 03, 79/150 og 67/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×38. (2)
Proveniens: Danske Bank.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
17 bud
925912 | ||
1078950 | ||
1142369 | ||
1078950 | ||
1142369 | ||
1078950 | ||
925912 | ||
1078950 | ||
908554 (Autobud) | ||
1078950 | ||
908554 (Autobud) | ||
1078950 | ||
908554 | ||
925912 | ||
1143832 | ||
925912 | ||
982829 |