2248/988
Dansk design
Højdejustérbar standerlampe med stamme af messing. Cirkulær base, buet hals og justérbar skærm. H. 144.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 29. november 2022
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|