2120/162
Et par firsidede stager “finerede” med spejlglas. 20. årh.s første årtier. H. 18 cm. (2)
Proveniens: Erik Brandt.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag