2426/​911

Axel Lind (f. Raadvad 1907, d. Skagen 2011)

“The Caribbean”. Sign. Axel Lind. Olie på lærred. 21×81.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

19.000 DKK

29 bud

99789 19.000 DKK
175126 18.500 DKK
99789 (Autobud) 18.000 DKK
175126 18.000 DKK
99789 17.500 DKK
175126 17.000 DKK
99789 16.500 DKK
175126 (Autobud) 16.000 DKK
99789 16.000 DKK
175126 (Autobud) 15.500 DKK
99789 15.000 DKK
175126 9.000 DKK
1110639 8.500 DKK
175126 (Autobud) 8.000 DKK
1110639 7.500 DKK
175126 5.500 DKK
1110639 (Autobud) 5.000 DKK
175126 4.800 DKK
1110639 (Autobud) 4.600 DKK
174739 4.400 DKK
1110639 (Autobud) 4.200 DKK
99789 4.000 DKK
1110639 3.800 DKK
895205 (Autobud) 3.600 DKK
1110639 3.400 DKK
895205 3.200 DKK
210867 (Autobud) 3.000 DKK
895205 3.000 DKK
210867 2.000 DKK