1337/​627

Rob Scholte (f. Amsterdam 1956)

“Diana”. Sign. Rob Scholte, 99, 41/60. Litografi i farver. 62×90.

Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.

Moderne kunst og design, 10. september 2013

Vur­dering

1.500 kr

Hammerslag