12022/55
Fransk ramme i Louis XVI stil af forgyldt træ, prydet med ornamentik. 20. årh. Lysmål 70,5×94,5. Rammemål 81×105.
Mindre afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag