2008/549
Louis Cane (f. Beaulieu-sur-Mer 1943)
Komposition. Sign. på bagsiden Cane 1990. Olie på lærred. 65×82.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Vurdering
Hammerslag