12032/​64

Bogreol af valnøddetræ. Danmark, 19. årh.s slutning. H. 245 cm. B. 115.

Sælger oplyser: Nogen slitage.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK