12032/64
Bogreol af valnøddetræ. Danmark, 19. årh.s slutning. H. 245 cm. B. 115.
Sælger oplyser: Nogen slitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag