2313/188
Et par stager af forgyldt bronze, stammer i form af putti, på hvælvede tripod fodstykker. 19. årh.s slutning. H. 22,5 cm. (2)
Fremstår med aldresrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag